Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Proxima B 'Nog 11 minuten voor vernietiging basis.'Boven de raket schoof het plafond langzaam open. Een staalblauwe lucht verscheen. Sam en Nick waggelden de capsule i... »
De wraak van Perfidus Brutus beefde als een riet. ‘M… misschien verschijnt er dadelijk een zeskoppig monster dat…’ Hij speurde angstvallig om zich heen. ‘Dat… ons opvr... »
De wachter van de driehoek onrust in Zar-Nak WORMEN... SPINNEN... EN ADDERGEBROED...DOE JE TAAK EN DOE HET GOED.KOM TEVOORSCHIJN EN VREET MAAR FIJN,AL WAT LEEFT, GROOT EN KLEIN.Na de verontrustende verd... »
Het Antonov-mysterie ‘Sneller!’ gilde Tess. ‘Ze komen eraan!’ In de verte verschenen de eerste wolven aan de rand van het woud. Zenuwachtig probeerde Daan de ontsteker op... »
De bewakers van Astragan Twee dezelfden zonder toekomst Voor immer gescheiden van elkaar...De een uit het dodenrijk weer opgestaanZal terugkeren naar het sterfelijk bestaan...De ande... »
Het vampierelixir Brutus, wij houden hier de wacht,’ fluisterde Dokus. ‘Ga naar boven en bijt dat snertjong in zijn hals.’
‘Waarom ik?’ piepte Brutus, de kleins... »