Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Leuk Latijn leren met stripjes Met dit boekje kan je op een simpele, eenvoudige manier Latijn leren. De methode wijkt af van de traditionele schoolboeken en wie weet is het iets voor jou? »
Het spookhuis van Plautus Titus Maccius Plautus werd waarschijnlijk in 254 voor Christus geboren te Sarsina in UmbriĆ« en is gestorven omstreeks 184 voor Christus. Plautus is de eerst... »
Hersengymnastiek met Klassiek Grieks Grieks houdt de geest scherp bij jong en oud. Dit boekje is er voor iedereen die op een pittige manier Grieks wil leren. »
Klassiek Grieks leren met stripjes IV Met dit boekje kan je op een simpele, speelse manier Grieks leren. De methode wijkt af van de traditionele schoolboeken en wie weet is het iets voor jou? »
Klassiek Grieks leren met stripjes Met dit boekje kan je op een simpele, speelse manier Grieks leren. De methode wijkt af van de traditionele schoolboeken en wie weet is het iets voor jou? »
Actief met Oudgrieks I Gun jezelf deze intellectuele uitdaging en leer Oudgrieks! Dit boekje is een fitnessprogramma voor de hersenen! »
Leuk Latijn leren met stripjes V Met dit boekje kan je op een simpele, eenvoudige manier Latijn leren. De methode wijkt af van de traditionele schoolboeken en wie weet is het iets voor jou? »
Latijn goed voor je brein! Latijn is de hersengymnastiek bij uitstek. Dit boekje is er voor iedereen die op een pittige manier Latijn wil leren. »