Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Books
Vriendschapsbanden Tjeerd Huizinga is als hovenierszoon opgegroeid met landgoedeigenaar Henry de Nimes, directeur van het huidige hotel. Ondanks hun verschillende achtergrond z... »
Het boshuis `Het Boshuis is een familiehotel en eigendom van de nazaten van de familie Daelheym. Jaarlijks levert het hotel het nodige rendement op, maar de inkomsten z... »
Het tulpenveld Een schildercursus bindt vier vrouwen in de leeftijd van 35 tot 60 jaar. Hoewel ze allemaal heel verschillend zijn en zich in verschillende fasen in hun leve... »