Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Naar de laatste wildernis Een avontuurlijk samenleesverhaal, geschreven in drie leesniveaus, van gemiddeld één tot drie jaar leesonderwijs. Boordevol weetjes en prachtige illustrati... »
Draakje Donatius en de vergeten verjaardag Draakje Donatius wordt wakker met jubels in zijn buik. Hij is jarig! Het wordt een geweldig feestje, met taart en slingers. Maar zijn vrienden ontbreken nog ... »
Naar het land van de rijzende zon jeugdboek, leren lezen, serie, Raaf en Papegaai, dieren, landen, Japan, met illustraties, Nederlands, van eigen bodemEen spannend samenleesverhaal, geschreve... »
Elfje Floriene en de wiebeltand Elfje Floriene gaat logeren bij Draakje Donatius en haar vriend Vosje Vigilius zal er ook zijn. Samen koekjes eten en voetballen. Gezellig!Alleen wil Florien... »
Monster Mo lust het niet Mo is eigenlijk een lieve jongen, maar vandaag is hij een weerwolfmonster. Die lusten geen lekkere wentelteefjes of fruitspiesjes. Die lusten alleen vieze ha... »
Elfje Floriene kan bijna alles Een grappig en vrolijk boek over geloven in jezelf en in anderen. Voor elfjes vanaf 4 jaar. Kamperen! Elfje Floriene heeft er veel zin in. Maar Draakje Donat... »
De reis van Raaf en Papegaai 'Pa-ra-dijs ...' kraste hij zacht. Het klonk mooi. Het leek zelfs alsof hij het woord kon proeven. Het smaakte zoet!<br/><br/>Neef Kaketoe heeft een nieuwe p... »
Schrijf! Ben jij op zoek naar opdrachten die het schrijfplezier vergroten? Wil je je inspiratie een boost geven? Aan teksten werken die ervoor zorgen dat je pen niet ... »
Lees, verwonder en ... schrijf! Een schat aan inspiratie voor kinderen in het basisonderwijs. Door Schoolschrijver en gastdocent creatief schrijven Li Lefébure. Op zoek naar inspirerende s... »
Naar het dak van de wereld Raaf en Papegaai gaan weer op reis. Ze vliegen naar het dak van de wereld: de Himalaya. Daar is het heel erg koud! Als Raaf even wil rusten, roept Papegaai d... »