Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Books
La vita è dolce In Italië is het leven zoeter dan zoet. Dat bewijst 'La Vita è Dolce' van Letitia Clark: hét kookboek met de heerlijkste recepten voor Italiaanse zoetighe... »
Wilde vijg & venkel Duik de keuken in en kook mee met de seizoenen van de Italiaanse keuken met 'Wilde vijg & venkel'! In dit prachtige kookboek van Letitia Clark - auteur van '... »
Bitterzoete honing In Bitterzoete honing neemt ervaren chef-kok Letitia Clark je mee naar haar huis op een van de mooiste eilanden in de Middellandse Zee: Sardinië. De recepte... »