Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Hier kom ik weg DaniĆ«l Lohues zingt in de taal van de streek waar hij vandaan komt. Drenthe, het dorp Erica, waar hij is opgegroeid en de plek waar hij na al zijn omzwervin... »
Henny Vrienten Als voorman van Doe Maar schreef Henny Vrienten geschiedenis. Niet eerder was een Nederlandse band zo populair. Tijdens optredens werd de band bejubeld door ... »
And Venus was her name Mariska Veres, zangeres van Shocking Blue. Een schitterende verschijning die, in de vorige eeuw, menig jongens- en mannenhart op hol deed slaan. Zwoel en uit... »
Xavi <p>Xavi Simons was nog maar zeven jaar toen hij werd gescout voor de beroemde jeugdopleiding van FC Barcelona. In zijn periode daar won hij maar liefst vierm... »
Het grote keepersboek Het zijn de aanvallers die meestal beroemd worden, maar hoe zit het aan de andere kant van het veld? De keeper is vaak net zo belangrijk met een knappe reddi... »
Xavi <p>Xavi Simons was nog maar zeven jaar toen hij werd gescout voor de beroemde jeugdopleiding van FC Barcelona. In zijn periode daar won hij maar liefst vierm... »
Keepers zijn gek Het vooroordeel blijkt hardnekkig: keepers zijn gek, zonderling of op zijn minst anders. Leo Oldenburger duikt in de voetbalhistorie om dit vooroordeel voorg... »
Keepers zijn gek <bold>Leo Oldenburger gaat op zoek naar het antwoord op de vraag of keepers echt gek zijn.</bold>
Het vooroordeel blijkt hardnekkig: keepers zijn gek, zonde... »
Piet Keur Piet Keur. Deze kleurrijke oud-spits van onder andere Feyenoord, AZ, FC Twente en Heerenveen maakte maar liefst 175 doelpunten in het betaalde voetbal. Desal... »
Nyck de Vries <p>Nyck de Vries leek voorbestemd om een groot coureur te worden. In september 2022 maakte hij voor Williams zijn succesvolle debuut in de Formule 1 tijdens ... »