Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Books
De gelukkigen Isabell en Georg zijn een gelukkig paar. Als Isabell 's avonds met haar cello op haar rug van het theater naar huis gaat en als Georg van de redactie huiswaa... »
Bij de buren Een dorp in het groen, aan het grote kanaal dat de Noord- en de Oostzee met elkaar verbindt. Julia, eind dertig, en haar man zijn hier naartoe verhuisd omdat... »
De gelukkigen Isabell en Georg zijn een gelukkig paar. Als Isabell ’s avonds met haar cello op haar rug van het theater naar huis gaat en als Georg van de redactie huisw... »
Een liefde, in gedachten Het is 1964 en de hits van Elvis, Dave Brubeck en Caterina Valente draaien in iedere jukebox. Samen in een café zitten is voor Antonia en Edgar de hemel op ... »
Een liefde, in gedachten ‘Een prachtig boek over afscheid en veerkracht en een monument voor een moeder; haar dromen, haar liefde en haar gebroken hart.’ – Marjolijn van Heemst... »
Bij de buren Een dorp in het groen, aan het grote kanaal dat de Noord- en de Oostzee met elkaar verbindt. Julia, eind dertig, en haar man zijn hier naartoe verhuisd omdat... »