Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het boek van verloren namen <p><em>Het boek van verloren namen </em>is een ode aan de veerkracht van de menselijke geest</p><p>Eva Traube Abrams, een bibliothecaresse in Florida die eig... »
Als we elkaar terugzien <p>Een meeslepende familiegeschiedenis, voor de lezers van <em>De bakkersdochter</em>, <em>Het familieportret</em> en <em>De nachtegaal
</em>
Colum... »
De sneeuwbol Van de schrijfster van <em>Zolang er sterren aan de hemel staan</em> een kort verhaal over een prille liefde in Parijs en de kracht van hoop in donkere tijden. »
Ik wist het al <p>Een intens, aangrijpend en herkenbaar verhaal over de zoektocht naar nieuw geluk na een periode van rouw <br/>Nadat haar man Patric... »
De dochter uit Parijs <p>Voor de lezers van <em>De nachtegaal, Het Duitse meisje</em> en <em>Bloemen voor mijn dochter</em></p><p>Parijs, 1939. Elise en Juliette worden dikke vrie... »