Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De tijd als spiegel SCP
Sociaal en Cultureel Planbureau
Iedereen heeft iedere week 168 uur te besteden. De manier waarop Neder-landers dat doen weerspiegelt ons dagelijks leven.... »
Zekere banden Dit zijn enkele conclusies uit de publicatie Zekere banden sociale cohesie leefbaarheid en veiligheid van het Sociaal en Cultureel Planbureau.Dit zijn enkele... »
Sports in the Netherlands Update van het in 2007 verschenen overzicht Sport in the Netherlands, een Engelstalig overzicht van sport in Nederland. »
Sporten gemeten De vraag hoeveel mensen aan sport doen, is gemakkelijk gesteld. Is het antwoord in de praktijk ook zo makkelijk te geven? Een wandeling: is dat sport of een ... »