Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Komt een vrouw bij de dokter & De weduwnaar Kluun schreef met Komt een vrouw bij de dokter het bestverkochte Nederlandstalige romandebuut allertijden. Ook De weduwnaar was een onverbiddelijke bestselle... »
Het eeuwige gezeik <p>Natuurlijk zijn er ekende barre periodes in de Nederlandse voetbalgeschiedenis als 1889-1973 of de vroege Jaren 80, maar was 1974 eigenlijk - achteraf bez... »
Wat zijn hormonen en hoe ga ik er mee om? Hoe herken ik een wee als ik er een teg... »
Het eeuwige gezeik <p>Natuurlijk zijn er ekende barre periodes in de Nederlandse voetbalgeschiedenis als 1889-1973 of de vroege Jaren 80, maar was 1974 eigenlijk - achteraf bez... »
'This is great, we should have this in New York!' riep Candace Bushnell, schrijfster van Sex and the City na een avond ... »
Klunen 2 Korte verhalen, columns en andere onweerstaanbare onzin van Kluun.Klunen2 is een lawine van hilarische, ontroerende en aanstootgevende verhalen over vrouwen,... »
Komt een vrouw bij de dokter Komt een vrouw bij de dokter is het openhartige verslag van Stijn die in de bloei van zijn leven geconfronteerd wordt met de terminale ziekte van zijn vrouw.... »
Help, ik heb een puber! De onvermijdelijke opvolger van de bestseller Help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt!Dit boek is een survivalgids voor puberouders én een ode aan pubers - ... »