Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Gehoord, gezien en geheeld worden Duizenden mensen hebben in Nederland de Je kunt je leven helen cursus gevolgd, die gebaseerd is op de gelijknamige everseller van Louise Hay. Deze cursus is ... »
Mevrouw, u heeft mijn ballen bij elkaar geniet De laatste tijd komen medische missers regelmatig in het nieuws. Artsen die falen gaan van ziekenhuis naar ziekenhuis en kunnen blijven praktiseren. Over he... »
Opties moeilijk? Dit boek sluit haarfijn aan op het rekenkundige eerste boek `Golfberekeningen in beeld'. Op een heel heldere manier wordt het gebruik van opties en optiestra... »
BELEGGEN III Een zoektocht naar welk aandeel rendement kan maken begint door de historie van een aandeel in combinatie met de index waarin het aandeel is opgenomen in bee... »
Eksit Van Sex Pistols tot U2 en van Tom Waits tot Simple Minds - in het roemruchte Rotterdamse cultuurcentrum Eksit stonden ze ooit op het podium, toen nog jong, a... »
De Luie Belegger De auteur neemt de beginnende belegger mee aan de hand op een reis door de wereld van beurskoersen, indexen en fondsen. Met echt tot stand gekomen beurskoers... »
Opties moeilijk? Dit boek sluit haarfijn aan op het rekenkundige eerste boek `Golfberekeningen in beeld’. Op een heel heldere manier wordt het gebruik van opties en optiest... »
Vuistregels voor Golfberekeningen en de conslusies Fascinerend is de uitleg en het in beeld brengen van de golven die een mysterieuze financiële wereld samenvatten. Een wereld waar iedereen van zegt "die wer... »
Golfberekeningen in beeld De auteur van dit dagboek is geïnspireerd geraakt door de rekenkundige materie die Ralph Nelson Elliot al begin 1900 heeft ontwikkeld op de Dow Jones index.... »
De economie, de spelregels en het complot Wie dacht dat de koersen van indexen en fondsen willekeurig bewegen, heeft het volledig mis. De informatie die in dit boek is uitgewerkt, is met berekeningen... »