Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Communicatie Communicatie dekt de kerntaken B1-K2 en P1-K2 van het kwalificatiedossier Marketing, Communicatie en Evenementen, plus een deel van kerntaak B1-K1. Ook berei... »
Pitch Dit Basisboek marketing bereidt voor op de examenstof zoals omschreven in de SPL/ECABO-toetsmatrijs Economie en Recht, die is afgeleid van het kwalicatiedoss... »
Pitch Evenementen organiseren Bij het organiseren van een evenement komt veel kijken. Om een evenement te laten slagen moet je o.a. projectmatig kunnen werken, goed communiceren en de log... »
Pitch Marketingplanning bereidt voor op de examen stof zoals omschreven in de SPL/ECABO-toetsmatrijs Marketingbeleid en -planning. Het boek legt, samen met de rest... »
Marktonderzoek Marktonderzoek dekt kerntaak P1-K1 van het kwalificatiedossier Marketing, Communicatie en Evenementen. Ook bereidt dit boek voor op het SPL/ECABO-examen Mark... »
Marktonderzoek Marktonderzoek bereidt voor op de examenstof zoals omschreven in de SPL/ECABOtoetsmatrijs Marktonderzoek. Het boek legt, samen met de rest van deze methode, ... »
Pitch Marketing: de harde cijfers bereidt voor op de examenstof zoals omschreven in de SPL/ ECABO toetsmatrijs Financiën, begroten en budgetteren, en is speciaal ... »
Alles voor Nima a Sluit aan bij NIMA A-exameneisen.In Alles voor NIMA A. Marketing vind je alle informatie om de volgende NIMA-examens te halen: basiskennis Marketing, basiske... »
Marketingplanning Marketingplanning bereidt voor op de examen stof zoals omschreven in de SPL/ECABO-toetsmatrijs Marketingbeleid en -planning. Het boek legt, samen met de rest... »
Communicatie Communicatie bereidt voor op de examen stof zoals omschreven in de SPL/ECABO toetsmatrijzen 'Geïntegreerde communicatie' en 'Communicatiebeleid en - plannin... »