Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Hellbringer In de twee voorgaande albums hebben de zeven robots die samen de ABCWarriors vormen met veel sukses chaos weten te veroorzaken op de planeet Hekate. Die chao... »
Tussen twijfel en begeerte Eén blik op Ricardo's onverbiddelijke gezicht, en Lucy vreest dat ze er geen goed aan heeft gedaan om terug te keren naar hun villa in Italië. Alleen wil z... »
Liefde in Italië <strong>In Cupido’s thuisland ontsnapt niemand aan de liefde!</strong>
In <strong>Hartstocht in Toscane</strong> heeft privékok Rebekah zichz... »
Bouquet e-bundel nummers 3557-3565 (9-in-1) Kiest u voor gemak én extra voordeel? Met deze bundel heeft u in één keer alle negen Bouquet-romans (nummers 3557 t/m 3565) van de maand in handen. Zo kun... »
Royal Weddings 2 Een bruidsjapon van een topdesigner, een prins in vol ornaat, een prachtige trouwlocatie, vele hooggeplaatste gasten en een feest om nooit te vergeten: welko... »