Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Liam / Brian <p>Als er één ding is dat de kinderen Quinn hebben geleerd, is het dat liefde een zwakte is. Geen wonder dus dat geen van allen staat te trappelen om zich ... »
System Integration From Transistor Design To Large Scale Integrated Circuits »
Sneeuw en chocola Een naakte bron van inspiratie... Creativiteit heeft Tenley genoeg, en energie ook. Wat haar ontbreekt, is vertrouwen. In haar talent en in andere mensen. Af... »
Paris or Bust! Romancing Roxanne?\Daddy Come Lately\Love Is in the Air »
veroverd met kerst (1) VERRASSING MET KERST - Wanneer Matthew, de man die Daisy al vanaf haar jeugd aanbidt, de kerst bij haar in Engeland komt doorbrengen, is ze in alle state... »
Feeling Good 20 - Parijs Oh La La! (3-in-1) Ah, Parijs... De lichtstad, stad van de romantiek, geen mooiere stad dan Parijs. Geen wonder dus dat de reacties op de wedstrijd Moeder van het Jaar van het ... »
Liam <p>Al is Liam eigenlijk fotograaf, hij vindt het niet erg om een klus te doen voor zijn broer Sean, die privédetective is. Hij moet Ellie schaduwen, een vro... »