Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Werken met de successpiraal Rollenspellen met effect - Karin de Galan is dè autoriteit in het opleiden van trainers- Een van de nieuwste methodieken voor trainers nu binnen handbereik-... »
Goed voor de groep Een groep die voelt als stroop ... Een deelnemer die je wel kunt schieten met zijn voortdurende ja-maars ... Fantaseren dat je nú een been breekt, zodat je ... »
Online trainen Kan ik online echt contact maken met mijn deelnemers? Heeft online trainen voldoende impact?Kan ik wel zorgen voor goede interactie? Wordt trainen met zo’n... »
Trainingen ontwerpen Een geslaagde training begint met een goed programma. Wil je lekker trainen, met gemotiveerde deelnemers en zichtbaar resultaat? In dit boek ontdek je hoe je... »