Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Books
Het borstkankerlegioen Borstkanker treft per jaar bijna dertienduizend vrouwen in Nederland. Karin Spaink was er een van. Ze bleek onderdeel te zijn van het groeiende borstkankerle... »
De benenwagen Niemand vindt een kruk, gehoorapparaat of rollator cool. Toch is de Canta dat kleine, kekke autootje voor mensen met makke een begerenswaardig object gew... »
Wie is u? Mensen laten overal digitale sporen achter. Dat gebeurt meestal vrijwillig maar vaak ook zonder dat we daar weet van hebben. Terwijl we de scheiding tussen p... »
Het borstkankerlegioen@ Borstkanker treft per jaar bijna dertienduizend vrouwen in Nederland. Karin Spaink was er een van. Ze bleek onderdeel te zijn van het groeiende borstkankerle... »