Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Vandaag koop ik alle kleuren "Ik neem een besluit. Ik zal mijn geschiedenis voor me houden. Het label 'schizofrenie' zal ik als een huidziekte verbergen. Wat ik nodig heb, is een masker,... »
Cuba TE GAST IN Cuba (pocket), 5e geheel vernieuwde druk, is samengesteld door en voor reizigers met verhalen van auteurs die er gewoond, gewerkt of gereisd hebbe... »
Diepe zakken Met een extreme mountainbike safari door Tanzania en Kenia haalt een groep fietsers sponsorgeld op voor weesmeisjes. Ze fietsen zich kapot maar helpen ze he... »
Vandaag koop ik alle kleuren Ton: een man bestempeld met de diagnose schizofrenie. Een man die ons aller existentiële problemen in het groot ervaart, zoals angst voor controleverlies en... »
Sri Lanka Samengesteld door en voor reizigers: verhalen van auteurs die er gewoond of gereisd hebben. Met veel insiders informatie over land en bevolking. Om je bezoek... »
Te gast in Ethiopie Samengesteld door en voor reizigers: verhalen van auteurs die er gewoond of gereisd hebben. Met veel insiders informatie over land en bevolking. Om je bezoek... »
De wet van de stilte Sinds kort heeft Colombia een <i>linkse</i> president en een <i>inheemse</i> Afro vrouwelijke vice-president. Hoogste tijd om meer te weten over dit fasciner... »