Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Winter in de B&B De nieuwste feelgood van deze succesvolle auteur
Hanne is een twintiger die in een klein appartementje in de stad woont en probeert rond te komen van he... »
Help, ik heb een vader <p>Charlie start aan haar laatste jaar op de lagere school. Het is gelukkig nog steeds dik aan met Hakim, maar dat lijkt zowat het enige positieve in haar ... »
Het is ingewikkeld Esther dumpte haar vriend omdat hij geen kinderen wilde en zijn ambities geen ruimte lieten voor haar carrière. Nu is het háár beurt om haar dromen na te ... »
Versier me voor kerst Twintiger Lore heeft eindelijk haar eerste échte baan te pakken, als directiesecretaresse bij een bedrijf. Het is niet meteen haar droomjob, maar dat verand... »
Help, ik ben verliefd! Charlie is te nerdy om bij de populaire meisjes te horen, ze heeft bovendien ruzie met haar vriendinnen. En Hakim, de leukste jongen van de klas, geeft ha... »
Het is ingewikkeld Esther dumpte haar vriend omdat hij geen kinderen wilde en zijn ambities geen ruimte lieten voor haar carrière. Nu is het háár beurt om haar dromen na t... »
Winter in de B&B Hanne is een twintiger die in een klein appartementje in de stad woont en probeert rond te komen van het loon dat ze verdient met een job waar ze een hekel a... »
Daar gaat de bruid Als Eef op haar vrijgezellenweekend met een andere man kust, beseft ze dat ze misschien niet klaar is om te trouwen met haar jeugdliefde Robbe. Moet ze niet ... »
Baby in de B&B <p>Het gaat eindelijk goed met Hanne, haar moeder en haar vrienden, wanneer de B&B plots in de problemen komt. Op de grond ernaast wordt namelijk een huis ge... »
Selfie De zestienjarige Linde leert via Facebook de iets oudere Bram kennen. Ze chatten elke dag en hebben veel gemeen. Dan probeert Bram haar te overtuigen een gew... »