Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kamer 333 Na het overlijden van haar moeder verhuist Jasmine met haar vader naar Gold River. Daar staat het verlaten Carlisle Hotel, waar precies 33 jaar geleden in é... »
Ik kom je halen Met Halloween vinden vijf kinderen elk een mysterieus briefje in hun kluisje. Ze worden uitgedaagd om om middernacht naar de begraafplaats te komen. Eenmaal ... »
Escape Cody droomt ervan om naar de opening van Escape te gaan, het nieuwste en spannendste attractiepark ter wereld. Helaas is dat alleen weggelegd voor de rijke e... »
Het poppenhuis Josie verhuist samen met haar moeder en zusje Anna naar haar oma, die aan de rand van een bos woont. Oma Jeannie houdt er wel een paar rare regels op na. Laa... »