Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Achteraf Op 11 mei 1996, een week voor hij vijfenzeventig werd, zegde Karel van het Reve zijn lezers vaarwel in een allerlaatste column. Hij deed dat met grote tegenz... »
Luisteraars! Wat velen niet weten is dat Karel van het Reve vanaf 1979 ongeveer tien jaar lang een gesproken column heeft gehad waarin hij met grote regelmaat Nederlander... »
Arnon Grunberg leest Karel van het Reve Arnon Grunberg is een groot bewonderaar van Karel van het Reve. Om uiting te geven aan zijn bewondering voor deze schrijver verzamelde Grunberg zijn favoriet... »