Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Langmuts is een held Kabouter Langmuts is verdrietig. Hij snapt niet waarom hij sneller van slag is dan de andere kabouters. Als zijn vriend Kleine Uil hem heeft uitgelegd dat hi... »
De gids over hooggevoelige kids Hoe zorg je ervoor dat je hooggevoelige kind zich prettig voelt? Hoe voorkom je overprikkeling? Wat doe je als je kind opziet tegen een feestje?Dit praktisch... »
Draakje Vurig Het enthousiaste Draakje Vurig heeft een super-idee. Hij weet precies wat hij wil; varen naar het eiland in het meer! Als het plannetje na al zijn inspanning... »
Luce straalt weer Vuurvliegje Luce heeft iets bijzonders: ze geeft licht als ze enthousiast is. Als ze na de vakantie weer naar school mag, straalt ze. Luce heeft zin in alle ... »
Langmuts en de vakantie Kabouter Langmuts is blij, want hij gaat op vakantie! Maar als hij het aan Kleine Uil vertelt, wordt hij toch een beetje verdrietig. Want wat moet hij straks... »
Ridder Zeldenmoed Deze herziene editie is opnieuw vormgegeven met een mooi, nieuw omslag en illustraties van Martine Goudappel.<br/><br/>Fragment: 'Ik weet trouwens toch al d... »
Fenne en het danskamp Fenne is dol op dansen. Ze vindt het geweldig dat haar dansgroep mag meedoen aan een belangrijke wedstrijd. Maar als ze hoort dat er ook een danskamp aan vas... »
Waar is oma nu? Isa vraagt zich af waar haar oma is, nu oma dood is. Ze vraagt het aan verschillende mensen, maar iedereen zegt iets anders! Isa komt erachter dat er geen ec... »
Langmuts-reeks Hoog)gevoelige kinderen herkennen zich in Langmuts. De complete reeks, bestaande uit vier delen, is nu tegen een aantrekkelijke serieprijs te verkrijgen (voo... »
Gemelli Ze zijn geboren op dezelfde dag en groeien samen op: de Sicilaanse 'tweelingneven' Antonio en Luciano. Ondanks hun botsende karakters hebben ze een hechte ba... »