Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
The Antichrist Published in English for the first time this is a combination of novel essayand polemic written when Roth was in exile from Germany. »
Charleston op de vulkaan <p>In het voorjaar van 1927 reist Joseph Roth naar Albanië om verslag te doen van de crisis die zich daar afspeelt: het land dreigt te worden geannexeerd do... »
Het spinnenweb ‘Het spinnenweb’ is het duistere, visionaire debuut van Joseph Roth, een van de grootste literaire genieën van de twintigste eeuw. In het middelpunt van... »
In het land van de eeuwige zomer <p><span>Joseph Roth, de grootste journalist van zijn tijd, vertrok in 1925 vanuit de Weimarrepubliek voor de eerste keer naar Parijs, de hoofdstad van het l... »
Biecht van een moordenaar De Rus Goloebtsjik beweert een moord te hebben gepleegd. Ook beweert hij een spion te zijn, en de bastaardzoon van een prins. Jaren later vertelt hij zijn ve... »
Tarabas <p>‘Tarabas’, zoon van een Russische grootgrondbezitter en hoofdpersoon van deze roman, neemt na een aanslag op de gouverneur van Cherson de wijk naar Ne... »