Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Rouwen om een kind Het sterven van een kind is misschien wel het ergste watouders kan overkomen. Een onherstelbare leegte in het gezin.Een gemis dat levenslang meegedragen word... »
Je baby verzorgen is ook opvoeden De geboorte van een baby verandert het leven van oudersingrijpend. De baby huilt wanneer hij wil, of het nu nacht is ofdag. Alles lijkt vanaf nu alleen nog m... »
Wat is het hier gezellig! Deel 5 in de serie Christelijke opvoedingWat is het geweldig als je huis een thuis is. Een plek waar het veiligen gezellig is, waar iedereen tot zijn recht k... »
Baby verzorgen is ook opvoeden De geboorte van een baby verandert het leven van oudersingrijpend. De baby huilt wanneer hij wil, of het nu nacht is ofdag. Alles lijkt vanaf nu alleen nog m... »
Pubers begrijpen Deel 2 serie Christelijke opvoedingHoe komt het dat pubers zo vergeetachtig zijn, uren op de bankkunnen hangen, overal over willen discussiĆ«ren en plotselin... »