Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
DICHTER. Speelgoed (set van 5) In dit nummer van DICHTER. staan bijna 60 gedichten over speelgoed, geschreven in opdracht van DICHTER. Gecombineerd met gouaches van beeldend kunstenaar Eri... »
Mijn leven als mens ‘Gisteren ben ik doodgegaan, onverwacht en banaal, met mijn hoofd op een harde tegelvloer die een optische illusie vormt van kubussen.’ Zo begint de acht... »
Nu is later vroeger Waar kun je twee dagen achter elkaar je verjaardag vieren? Weten honden hoe laat het is? Waar is 10 oktober 1582 gebleven? De tijd is iets waarover je je kun... »
Dát bedoel ik, zei de zalm Een pluisje wordt door de wind weggeblazen, ver weg van haar warme trui, naar het oor van een sportvrouw die net op het podium staat met een zware kampioensb... »
Iep! Op een dag ziet Warre onder een struik iets vreemds liggen. Hij weet niet of het een vogel is in de vorm van een meisje, of een meisje in de vorm van een vog... »
Heppie, gedicht op kussensloop Met onze kussenslopen met gedichten val je heerlijk in slaap met een dichtregel in je hoofd...Er zijn inmiddels heel veel gedichten als 'Poëzie om te kussen... »
Fien wil een flus Fien geeft een feest voor haar vrienden.
‘Wat wil je hebben?’ vragen ze aan Fien.
‘Een flus,’ antwoordt Fien.
Maar niemand weet wat een flus is…
W... »
Bach This text helps to probe the depths and the uniqueness of Bach's Goldberg variations. It considers the work's historical origins, especially in relation to a... »