Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Feest van het begin Ruim twee eeuwen geleden, een hoofdstad in opstand. De jonge Catho, opgegroeid in een vondelingentehuis, merkt nauwelijks iets van de revolutie die gaande is... »
Ik ben hier! Met dit originele en meeslepende verhaal over een moedig meisje bewijst Joke van Leeuwen opnieuw haar grote meesterschap. Jona gaat na schooltijd altijd naar... »
O zo heppiejer Ozo heppie Ik voel me ozo heppie, zo heppie deze dag en als je vraagt: wat heppie als ik eens vragen mag, dan zeg ik: hoe wat heppie, wat heppik aan die vra... »
Waarom lig jij in mijn bedje? Het is tijd om te gaan slapen.Maar ligt iedere knuffel wel in zijn eigen bedje?En is er voor het lappenpopje écht geen bedje over?Gelukkig, er is nog een pl... »
Ik lees! Ik lees! Jij leest al zo goed! Dit boek staat vol mooie verhalen: * Beer vindt Aap en samen vinden ze een fles met een brief erin. * Bokje is boos omdat Sam zo ... »
Heppie, gedicht op kussensloop Met onze kussenslopen met gedichten val je heerlijk in slaap met een dichtregel in je hoofd...Er zijn inmiddels heel veel gedichten als 'Poëzie om te kussen... »
De onervarenen Het zit de jonge, in armoede levende Odile en haar man Koben niet mee als zij in 1847 hun boerderij dienen te verlaten. Waarom zouden ze niet ingaan op het a... »
Levenslust Van het allerprilste begin tot het einde: in één allesomvattend, stuwend episch gedicht wordt een heel leven gegrepen. Joke van Leeuwen koppelt in meer dan... »