Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Geschonden wereld Midden in de Tweede Wereldoorlog schrijft historicus Johan Huizinga zijn laatste werk, een boek met een veelzeggende titel: De geschonden wereld. Door de opk... »
Herfsttij der Middeleeuwen Er is geen boek in de Nederlandse cultuurgeschiedenis dat zo spraakmakend is geweest als Herfsttij der middeleeuwen. Het is een synthese van de beeldende kun... »
Homo Ludens Over het 'ludieke' als wezenlijk kenmerk van de menselijke beschaving<br/><br/>Naast zijn (cultuur)historische werken en biografieën heeft taalwetenschapper... »