Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Erfgoed van de oorlog Van de Terschellinger duinen tot de Cauberg bij Valkenburg, van de AA-kerk in Groningen tot het Belfort van Sluis, Zeeuws-Vlaanderen. Jeroen Wielaert (1956) ... »
Hoe de Grote Oorlog Tourhelden vernietigde Op de dag van de start van de veertiende Tour de France, op 29 juni 1914, werd in Sarajevo aartshertog Frans Ferdinand vermoord. Vijf dagen nadat Philippe Th... »
De muur De Tour de France van 2020 beloofde een merkwaardige te worden: grotendeels verreden in september en met een virus dat het peloton 3500 kilometer lang op de ... »
De Tour van Utrecht Jeroen Wielaert is met zijn burgercompagnons van stichting Tour Sous le Dom ruim twaalf jaar betrokken geweest bij het proces dat leidde naar het binnenhalen... »
De missie, de kruispunten van Harry 'Cuby' Muskee In 1964 stormde er een bluestornado door Nederland met als epicentrum het Drentse Assen Cuby Blizzards introduceerden onder leiding van Harry Muskee de blue... »
Zeeland Zee, strand en knusse havens, het zijn de traditionele vakantiebestemmingen in Zeeland. In dit waterrijke land ontstonden  havenplaatsen voor handel en vi... »
Final Blues Wat de Rolling Stones voor de blues deden in Engeland, deden Cuby and the Blizzards in Nederland: de van oorsprong zwarte muziek populair maken. Beide bands ... »
Het Frankrijk van de Tour UITGEBREIDE JUBILEUMUITGAVE BIJ DE HONDERDSTE TOUR DE FRANCE Dit boek is niet alleen een boeiende en persoonlijk getinte reisgids door het landschap van de ... »