Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Voor ik doodga De zestienjarige Tessa uit 'Voor ik doodga' van Jenny Downham heeft leukemie en heeft nog maar kort te leven. En die tijd wil ze goed besteden. Daarom maakt ... »
Voor ik doodga De internationale bestseller over een meisje dat 16 is en weet dat ze nooit 17 zal worden.Wat zou je doen als je nog maar een paar maanden te leven had?Voor ... »
Jij tegen mij Jij tegen mij is het verhaal van Mikey en Ellie, twee jonge mensen waarvan de families gescheiden worden door een gruwelijk geheim. Hij is arm en zij is rijk... »