Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Focus op eer Helaas komt geweld uit naam van eer regelmatig voor in onze samenleving. Jaarlijks houdt de nationale politie in circa drieduizend zaken rekening met een ges... »
Je eer of je leven? De laatste tijd mag eergerelateerd geweld zich in een enorme belangstelling verheugen. Het is niet altijd eenvoudig om een eerzaak te herkennen, aangezien he... »
De toren van Babel Geweld in afhankelijkheidsrelaties – zoals huiselijk en eergerelateerd geweld, geweld in instellingen en door professionals, maar ook mensenhandel – is d... »
Bespreekbaar maken van seksualiteit en intimiteit <p>Veel professionals in zorg en welzijn hebben moeite om seksualiteit en intimiteit bespreekbaar te maken. Dit boek geeft essentiële informatie over deze o... »
Schering en inslag Dani danst omdat ze niet anders kan. Luuk inhaleert door zijn tanden. Lotte raakt mensen liever niet aan. Dave vertrekt nooit, maar komt desondanks dagelijks... »
De toren van Babel Geweld in afhankelijkheidsrelaties – zoals huiselijk en eergerelateerd geweld, geweld in instellingen en door professionals, maar ook mensenhandel – is ... »
Uitgelezen In deze bundel brengt Janine Janssen een tiental besprekingen samen van boeken die van waarde zijn voor de hedendaagse politiepraktijk en veiligheidszorg. Ze... »