Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Utopan Utopan, een land,waar alles mag en alles kan.Waar zorgen en pijn niet meer bestaan.Laten we samen daarheen gaan. »
Blauw kristal We zijn opnieuw in het Engelse domein waar nu vreugde en licht heerst, maar nieuwe duistere machten lijken het domein te willen overheersen en wat heeft een ... »
Zin en onzin over dieren Zin en onzin is terug van de partij,met weer een gedichtenbundeltje erbij,dit keer zijn het rijmpjes over dieren,maar dat zal jullie vast ook wel plezieren »
De erfenis van Robar - Deel 5 - Mentori Henry en John komen terug van Schamunto. Op Aarde is er intussen veel veranderd. Ook Angie is niet meer de persoon die ze is. Henry en John willen haar helpe... »
Utopan Utopan, een land,waar alles mag en alles kan. Waar zorgen en pijn niet meer bestaan. Laten we samen daarheen gaan. »
Raad je mee? Deze paardensprong puzzels kan je heel eenvoudig oplossen. Het woord paardensprong zegt het al zelf. Je moet dus telkens een sprong maken zoals de paarden ui... »
Hoeve Zonneschijn Het leven op de boerderij is zo gek nog niet, al zucht papa Guus wel eens omdat hij altijd veel te doen heeft. Gelukkig heeft hij hulp van zijn knechten, die... »
Zin en onzin over school Soms lijkt de school wel een leerfabriek, dan ben je vast ook graag eens ziek, maar al is dat leren niet altijd zo fijn, toch kan de school ook wel eens grap... »
Zin en onzin over Dieren Dit jaar had ik zin om iets geks te doen,dus schreef ik van de ochtend tot de noen,het resultaat kwam er en ik was blij,met weer een gedichtenbundeltje over ... »
De erfenis van Robar - Deel 6 - Watrim John ziet een doos op de keukentafel staan. Hij denkt dat de post is geweest. Zijn helpers zetten de doos in hun werkplaats. John wordt door de geheimzinnige... »