Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Liberté et tolérance Willem van Oranje (1533-1584) realiseerde zich in Parijs hoeveel vrijheid en verdraagzaamheid voor de Nederlanden en voor hemzelf betekenden. Die waarden hee... »
Nederlandse beeldhouwkunst Prof. dr. Jan Teeuwisse aanvaardde op 17 juni 2013 de bijzondere leerstoel Geschiedenis, theorie en praktijk van de moderne beeldhouwkunst (vanwege het Sculp... »
Ed van Teeseling Deze monografie geeft een boeiend beeld van Ed van Teeseling (1924-2008), wiens bijna zestig jaar omvattende loopbaan de fascinerende ontwikkeling van figura... »
Jan Snoeck Jan Snoeck is bekend door zijn beelden van klei. Hij maakt vooral menselijke figuurtjes die vaak bastaan uit rolletjes klei voor de ledematen en het lichaam.... »
Mark Brusse Mark Brusse, in 1937 geboren in het noorden van Nederland, volgde de kunstacademie in Arnhem om zich al in 1960 definitief in Parijs te vestigen. Zijn verbli... »
Picasso aan Zee / by the beach Een prachtig overzichtswerk met keramiek en sculptuur van een iconisch kunstenaar: Pablo Picasso (1881-1973). Het boek geeft een zinnenprikkelend beeld van d... »