Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Jan Prins in gesprek met Jochem Uytdehaage Olympisch- wereld en Europees schaatskampioen Jochem UytdehaageWon twee keer goud (5 en 10 kilometer) met wereld records en één keer zilver (1.500 meter) o... »
Shaman Gita Shaman Gita, het lied van de sjamaan is geschreven door de Nederlandse sjamaan Searching Deer (Jan Prins) en bevat mystieke en betoverende liederen, gebeden ... »
Gooi-Land OVER HET BOEK:De auteur heeft zijn jeugd in het Gooi doorgebracht. Na zijn pensionering koos hij ervoor om daarnaar terug te keren. Hij vond veel herkennings... »
Jan Prins in gesprek met Marianne Zwagerman Marianne Zwagerman is columnist, debatleider en auteur van 4 boeken. In "Een webshop is geen carrière" roept ze vrouwen op om te ontsnappen aan het 'mutsenp... »
Reizen om te rijzen Deze reizigers hebben na het overlijden van hun partners voor elkaar gekozen. In deze nieuwe fase van hun leven maakten ze de reizen die voor de één bekend... »
Rondo Sonia krijgt onverwachts een baby en geniet intens van het moederschap. Maar dan wordt haar grootste angst werkelijkheid en verliest ze haar kind. Haar leven... »
Jan Prins in gesprek met Bo Wullings Op kantoor bij Get Noticed in Amsterdam gaat Jan Prins in gesprek met Bo Wullings over zijn carrière als topsporter. Als roeier in de Holland Acht haalde hi... »
Duurt te lang Na de dood van haar moeder keert Cindy terug naar de boerderij “Misterland” in Winterswijk waar ze opgroeide om een waardevol schilderij te zoeken dat ha... »
Jan Prins in gesprek met Maurice de Hond Nederlands bekendste opiniepeiler voorspelt al jaren de verkiezingsuitslag en de mening van Nederland over allerlei maatschappelijke thema’s. Eerder bracht... »