Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het grote Rijksmuseum voorleesboek Kunst is er om naar te kijken. Natuurlijk is er bij elk schilderij een officieel – kunsthistorisch – verhaal. Zo’n verhaal kan je helpen een kunstwerk ... »
Stuiver en Pluis in het oude Egypte <p>Een tijdreis en een wereldreis ineen: Stuiver en Pluis nemen je mee naar het Oude Egypte.
De superslimme Pluis heeft een tijdmachine gebouwd. In de dieren... »
Het mysterie van niks en oneindig veel snot <p>Met 'Het mysterie van niks en oneindig veel snot' over het ontstaan van het heelal maken Jan Paul Schutten en Floor Rieder hun gelauwerde non-fictietrilog... »
Kinderen van Amsterdam Hoe zou jouw leven eruit hebben gezien als je in het Amsterdam van vroeger had gewoond? Zou je dan net als de kinderen van toen bier drinken? Zou je naar sch... »
Marten & Oopjen maken zich mooi Marten en Oopjen gaan trouwen! En dan moeten ze er natuurlijk wel goed uit zien. Zo gaan ze allebei op pad om de sjiekste kleren te vinden. Oopjen wil telken... »
Jij bent je brein Jelle en Ionica Huygens moeten over twee weken een spreekbeurt over het brein houden. Ze sturen een mailtje naar Dick Swaab, de schrijver van het boek Wij zi... »
Tim de kleine boswachter: De baas van het bos Er gebeurt weer van alles in het bos van de kleine boswachter Tim. Met zijn vriendinnetje Tippi en zijn tamme kauw Hansje beleeft hij de gekste en leukste av... »