Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Niek has added Madame H. by Jacob Vis to his read books Score :
19 November 2016, 15:58:12
Coenraad has reviewed Madame H. by Jacob Vis. “Lynn Vos is in Engeland een beroemde filmster geworden, zij keert terug naar de molen van haar vader om hem te helpen met de molen. Haar vader is tijdelijk uitg...”» Score :
2 April 2016, 12:53:48
bibi_92 has changed the description for Moerta by Jacob Vis. “In april 1927 stuurt de Javaanse arts Moerta Tjondronego vanuit Sumatra een noodkreet aan haar dochter Caroline Sanders: ze zit in de gevangenis van Medan op be...” 21 November 2012, 18:15:39
Jose has reviewed De imker by Jacob Vis. “Een fascinerende crimi over commissaris Ben van Arkel en de leden van de familie Van Wansum. Dit keer draait alles om de Grondbank. Criminelen willen deze in ha...”» Score :
10 October 2012, 16:15:08
Jose has added De imker by Jacob Vis to her read books Score :
Marta Lina has reviewed De imker by Jacob Vis. “Het boek de Imker pakt je vanaf het begin en leidt je door de warrige gedachten van een man die uit is op wraak, je begrijpt hem en kan sympathie opbrengen , ma...”» Score :
25 April 2011, 19:17:04
Cynthia has changed De Jacobijnen by Jacob Vis. “Tijdens de opening van een stuurhut van de Oosterscheldedam springt plotseling een zware ruit. Een oud-minister, een architect en een cameraman die het tafer...” 23 October 2010, 12:38:53
Cynthia has reviewed De Jacobijnen by Jacob Vis. “Dit boek sprak me heel erg aan toen ik het zag staan, omdat het in Zeeland rond de Oosterscheldedam afspeelt. Tijdens het lezen was dat dan ook erg leuk, omdat ...”» Score :