Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De Wansink-bundel Deze bundel is op 17 juli 2006 aangeboden aan prof.mr. J.H. Wansink, dé autoriteit in Nederland op het gebied van het verzekeringsrecht. Hij heeft niet alle... »
Zicht op toezicht in de verzekeringssector De distributie van verzekeringen staat in dit boek centraal. Door ingrijpende maatregelen in de Wet op het financieel toezicht (in het bijzonder het verbod ... »
Rechtspraak verzekeringsrecht Dit boek bevat een selectie van rechtspraak op het gebiedvan het schade- en sommenverzekeringsrecht. Bij de samenstellingstond voorop dat oude rechtspraak di... »
De algemene aansprakelijkheidsverzekering De praktijk leert dat het aansprakelijkheidsrecht doorgaans alleen in een samenspel met dekking op een aansprakelijkheidsverzekering tot daadwerkelijke slach... »