Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

Wall

ariël
ariël has tipped De kraamtijd by J. Hoogstra.
“Ben je zwanger? Lees dit boek. Helpt je door de kraamtijd heen!” »
27 September 2010, 22:52:35
De kraamtijd
ariël
ariël has added De kraamtijd by J. Hoogstra to her read books
Score :
 
 
 
 
 

27 September 2010, 22:51:27
De kraamtijd
ariël
ariël has added De kraamtijd by J. Hoogstra to her read books
Score :
 
 
 
 
 

27 September 2010, 22:51:26
De kraamtijd
judith hoogstra
judith hoogstra
Op de omslag
Dit boek "De Kraamtijd" is geschreven door een moeder, voor een moeder en vader die in blijde verwachting zijn of net ouders zijn geworden. Judith heeft twee dochtertjes en vertelt in dit boek over hen, maar ook over de ervaringen die ze heeft opgedaan in haar werk als kraamverzorgster. In dit boek staat veel informatie, bijvoorbeeld over borst-en flesvoeding en huilbaby’s. Maar ook over jou als kraamvrouw. Wat voor voeding is van belang en hoe om te gaan met stuwing? Ook beschrijft Judith dat een roze wolk soms in mindere mate aanwezig is. Wat moet je dan doen? Is dat normaal? Wanneer er al een hond in huis is, wat zijn dan de do’s en dont’s?
Maar ook gaat Judith inhoudelijk in op haar beroep, wat kun je verwachten met een kraamverzorgster in huis?
Een makkelijk boek om te lezen, dat wilde Judith graag bereiken. Met liefde geschreven voor iedereen die meer over deze bijzondere, misschien wel mooiste week van ons leven wil weten. In elk geval over een heel speciale en bijzondere tijd.
De kraamtijd!

Verkrijgbaar
De Kraamtijd, jouw kraamboek is op 13 augustus verschenen en is voorzien van vele foto's, tips en adviezen. De foto’s zijn door de auteur zelf gemaakt. Het boek is na verschijning te verkrijgen via dekraamtijd@kpnmail.nl voor EUR 17.50.

24 September 2010, 13:46:16
J. Hoogstra
judith hoogstra
J. Hoogstra has changed her author page.
24 September 2010, 13:42:41
J. Hoogstra
timmer
timmer has reviewed De kraamtijd by J. Hoogstra.
“Boeiend handboek voor de nieuwbakken moeder, vol met tips, trucs en ervaringen. Makkelijk leesbaar, in spreektaal geschreven. Een "must-have' voor alle jonge ou...” »
Score :
 
 
 
 
 

21 September 2010, 23:42:18
De kraamtijd
timmer
timmer has added De kraamtijd by J. Hoogstra to his read books
Score :
 
 
 
 
 

21 September 2010, 23:41:00
De kraamtijd
timmer
timmer has added De kraamtijd by J. Hoogstra to his read books
Score :
 
 
 
 
 

21 September 2010, 23:41:00
De kraamtijd
judith hoogstra
J. Hoogstra has changed her author page.
21 September 2010, 15:32:21
J. Hoogstra
judith hoogstra
judith hoogstra has altered her profile.
20 September 2010, 14:32:37