Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Help! Het spookt hier! Theresa vertrekt met haar ouders op vakantie. Maar nog voor ze op hun bestemming aankomen, loopt het helemaal fout. Noodgedwongen moeten ze op zoek naar een ... »
Vier plus vier is acht Eerste lezer over een jongen die gepest wordt en zich hierdoor opsluit in zijn eigen wereld. Kinderen leren dat het belangrijk is om over dingen te kunnen pr... »
De brief Een mooi verhaal over de complexe relatie tussen broer en zus. Voor jonge lezers vanaf 6 jaar. Kaat is stikjaloers op haar broer. Hij krijgt vaak brieven ter... »