Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het tri-tra-tranenboek Kleine Julie zit in een hoekje van de klas. Dikke tranen rollen over haar rode wangetjes. Het lijkt alsof de tranen nooit meer stoppen. Julie heeft heel vaak... »
Grote mensen mogen ook niet slaan Een warm verhaal dat huiselijk geweld en de gevolgen voor een kind bespreekbaar maakt. Met achteraan achtergrondinformatie, een interview met een vertrouwens... »
Groetjes uit Fantasieland Boet vertelt Mijntje over alle avonturen die hij gisteren heeft beleefd: 'We hebben bij oma in een heel groot limonadezwembad gezwommen. Met een enorme choco... »
Harm lust werkelijk alles Een herkenbaar verhaal dat overgewicht voor een kind bespreekbaar maakt. Met achteraan een interview met een diĆ«tist en andere achtergrondinformatie en tips... »
Mijn lieve vergeetopa Opa Kapitein is de allerliefste opa ter wereld. Melle vindt het heerlijk om bij hem te zijn en is dol op zijn verhalen over vroeger. Maar dan wordt opa verge... »
Gijs en zijn hurzels Sommige kinderen hebben last van driftbuien. Ze worden heel boos en krijgen hun emoties niet onder controle. Dit boek helpt die kinderen om hun boosheid te b... »
Ja, dat is Peter! Een gevoelig verhaal dat hoogbegaafdheid voor een kind bespreekbaar maakt. Met achteraan een interview met een expert en andere achtergrondinformatie en tips... »
Dan zeg ik toch gewoon nee Nee zeggen is niet gemakkelijk. Soms denken kinderen nee maar zeggen ze toch ja.Dit boek helpt kinderen om nee te leren zeggen. Zo worden ze emotioneel sterk... »
Pientje krijgt een eetmachientje Pientje lust geen groenten. Ze lust alleen maar spaghetti met appelmoes. Als ze iets niet wil opeten, geeft ze het aan haar hondje of verstopt ze het. Op een... »