Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het Wijnsurvival Boek 'Gort schrijft op een manier waar veel Nederlandse literaire schrijvers een punt aan kunnen zuigen.'- de Volkskrant. Ilja Gort moet niets hebben van de poeha... »
Slurp grand cru Al vijf jaar lang beschrijft Ilja Gort zijn belevenissen op zijn château in Slurp-boeken. Om dit jubileum te vieren, verschijnt er nu het best denkbare boek... »
De geluksvogel Harold Wechter is een Nederlandse reclameman die een wijnchateau in Frankrijk heeft gekocht. Hij komt in contact met Régis, een door en door Franse wijnboer... »
Chateaukoken voor iedereen Ilja Gort en zijn wijnboerenminnares Caroline d'Hollosy wonen in hun wijnkasteel in Zuidwest-Frankrijk. Met plezier koken zij dagelijks op hun eigenwijze w... »
Bed en breakfast: roman Ilja Gort raakte in de ban van zijn eigen hoofdpersoon: Abel, de warhoofdige held uit zijn bestseller Godendrank. In Bed en Breakfast begint Abel met zijn vr... »
Leven als Gort in Frankrijk Ilja Gort kocht in 1994 een vervallen wijnkasteel bij Bordeaux. In tien jaar tijd wist hij dit op te bouwen tot een succesvol wijnbedrijf. Zijn La Tulipe-wij... »
Petit Café du Bonheur Van 10 juni t/m 8 juli is de nieuwe Ilja Gort jouw cadeau voor klanten. Daar wordt het leven zonniger van! Want dit avontuurlijke zomerverhaal past precies b... »
Overleven als Gort in Frankrijk Ilja Gort kocht in 1994 een vervallen wijnkasteel bij Bordeaux en wist dat in tien jaar tijd op te bouwen tot een succesvol wijnbedrijf. Over de beginperiode... »