Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De wereld volgens Hein de Kort Een ruime selectie van zijn beste cartoons van het afgelopen jaar, met enkele speciale gastoptredens van de teckel van de tekenaar! »
2009 Het Jaar van Hein Dit jaaroverzicht-in-beeld bevat het beste van het werk dat Hein de Kort in het woelige jaar 2009 de wereld instuurde.<br/>Van de financiële crisis tot en m... »
Piet & Riet van de Buis PIET & RIET VAN DE BUIS
OVER
ALLEMAAL THEATER. JONGE .-DIRTY DANCING PLAATSEN MET VERHALE INGVERHALEN DE 25 GROOTSTE EENDA ALLER TIJDEN DE GROTE BEURT - NEDE... »
De wereld volgens Dirk en Desiree Ere wie ere toekomt: Hein de Kort, Neerlands beroemdste criticaster-in-woord-en-beeld is liever lui dan moe en golft liever dan dat hij lui is. Toch schrijft... »
2011 het jaar van Hein Elleboogvirtuozen, de stagnerende huizenverkoop, de 'tuigdorpen' van... »
StripGlossy 17 Hein de Kort als gasthoofdredacteur. Dat is toch wel een mijlpaal. Wie heeft er nu niet krom gelegen van het lachen om Heins brutale en quasi impressionistis... »