Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Gluren bij de buren Gluren bij de buren<br/><br/>Dit omkeerboek beschrijft Vlaamse en Nederlandse woorden en uitdrukkingen die Nederlanders en Vlamingen over en weer soms als ir... »
Kindertaalkalender Heeft een koe een koevoet?<br/> Wanneer ben je in je nopjes?<br/> Een advertentie: Voor zijn dochter zoekt meneer Jansen uit Geldrop een hondenhok v... »
Geen kip overboord Heidi Aalbrecht en Pyter Wagenaar<br/><br/>Geen kip overboord laat zien hoe bekende Nederlanders<br/>spreekwoorden en uitdrukkingen verhaspelen.<br/><br/>All... »
Gluren bij de buren Dit omkeerboek beschrijft Vlaamse en Nederlandse woorden en uitdrukkingen die Nederlanders en Vlamingen over en weer soms als irritant of storend, maar vaker... »
De managementcode gekraakt 'We zitten hier met een enorme prestatiekloof die we moeten dichten.Maar hoe vliegen we dat aan? Hoe doen we e orts op het benodigdecommitment bij alle stake... »
De managementcode gekraakt 'We zitten hier met een enorme prestatiekloof die we moeten dichten. Maar hoe vliegen we dat aan? Hoe doen we e orts op het benodigde commitment bij alle sta... »
100 woorden die je moet kennen voor je sollicitatie Solliciteren is stressvol! Eerst moet je je kwaliteiten overtuigend verwoorden in een sollicitatiebrief. En als je dan op gesprek mag komen, heb je maar kort... »
Taal voor in bed, op het toilet of in bad Kletsen, mailen, een halfje wit bestellen, filosoferen over de zin van het leven zonder er al te veel bij stil te staan, zijn we de hele dag met taal bezig.... »
Van Dale Voornamenboek <p><strong>Elke naam heeft een eigen verhaal, het Van Dale Voornamenboek</strong>
We hebben allemaal een voornaam, maar welke geschiedenis gaat er... »