Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De ontsnapping van Sinterklaas Dimitri De Tremmerie, die in de gevangenis verblijft, kan zich daar nuttig maken. Hij herstelt en onderhoudt de auto van de directeur. Deze auto zal gebruikt... »
De Kampioentjes presenteren Ontdek in deze veertiende omnibus de favoriete verhalen van de Kampioentjes: Kampioentjes verliefd (66), Supermarkske is weer fit (67), De pil van Pol (68), ... »
De speurneuzen special Er durven al eens mensen te verdwijnen bij de Kampioenen: of het nu Pol, oma Boma, Paulien of Neroke is, spanning is er altijd genoeg. Gelukkig zijn er voldo... »
Alle hens aan dek Carmen wint een cruise naar New York met het schip 'Freedom of the Seas'. Xavier is er niet blij mee, maar de andere Kampioenenvrouwen zijn ontzettend jaloer... »
De wakkere waarzegster Birgit heeft een nieuwe hobby waarzeggerij. Met haar glazen bol verbaast ze al haar vrienden vooral wanneer blijkt dat al haar voorspellingen uitkomen. Ze sl... »