Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De Idea verschijnt In ‘De moord op Commendatore’ van Haruki Murakami neemt een zesendertigjarige portretschilder zijn intrek in een oud atelier in de bergen ten zuidwesten ... »
Waarover ik praat als ik over hardlopen praat In ‘Waarover ik praat als ik over hardlopen praat’ vertelt Haruki Murakami over zijn jazzclub die hij in 1982 verkocht om zich geheel aan het schrijven t... »
Norwegian Wood ‘Norwegian Wood’ van Haruki Murakami gaat over Toru Watanabe. een stille en buitengewoon serieuze jonge student in Tokio. Hij is dol op Naoko, een mooie ... »
De broodjesroofverhalen Twee vrienden stappen de deur uit om in de dichtstbijzijnde bakkerij met geweld hun honger te stillen. Maar ze hebben buiten de bakker gerekend. Deze stelt e... »