Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

Books

Oostenrijk
Oostenrijk
Dominicus Oostenrijk »
 
 
 
 
 

Costa Rica
Costa Rica
Wat maakt Costa Rica zo bijzonder, waarom is iedereen die er geweest is zo enthousiast? Zijn het de nationale parken, elk met zijn bijzonderheden, de exotisc... »
 
 
 
 
 

Fietsen langs de Donau
Fietsen langs de Donau
Fietsen Langs De Donau »
 
 
 
 
 

Beieren
Beieren
 »
 
 
 
 
 

Andalusie
Andalusie
Andalusië: warmte, de zon op je huid, je voeten in het zand. Maar ook flamenco, stierenvechten, tapas en sherry. Andalusië is een gebied met unieke beziens... »
 
 
 
 
 

Andalusië
Andalusië
Andalusië: warmte, de zon op je huid, je voeten in het zand. Flamenco, tapas en sherry. Andalusië is een gebied met unieke bezienswaardigheden, om maar een... »
 
 
 
 
 

Costa Rica
Costa Rica
Wat maakt Costa Rica zo bijzonder, waarom zijn de toeristen die er geweest zijn zo enthousiast? Als antwoord kun je hoogtepunten opnoemen, elk nationaal park... »
 
 
 
 
 

Oostenrijk
Oostenrijk
OOSTENRIJK
WWW-TERRA, deel 3 (Wij Willen Weten) Yono Severs
WWW-Terra is een serie informatieve boekjes over interessante landen, provincies en bijzondere ge... »
 
 
 
 
 

Wenen
Wenen
Wenen is niet langer de stad van vergane glorie en nostalgie. Nee, de Donaumetropool heeft een opvallende gedaantewisseling ondergaan. Achter de oude Habsbur... »
 
 
 
 
 

 
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, you can only do this when you're logged in. If you're not a member yet, please join us.'); });