Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De mysteriën van Christus <p>In <em>De mysteriën van Christus </em>vertelt Hans Stolp op geheel eigen wijze over het esoterisch christendom, dat zo anders kijkt naar de geheimen die ... »
Onze persoonlijke levensopdracht in deze tijd Hans Stolp laat in Onze levensopdracht in deze tijd zien dat het belangrijk is om ons bewust te worden van wat het eigene is van de tijd waarin we leven en w... »
Rudolf Steiner <p>Hans Stolp biedt in ‘Rudolf Steiner, stichter van een nieuwe cultuur’ een vernieuwende kijk op de filosofie van deze beroemde grondlegger van de antro... »
Ga maar, en laat los Heel ingrijpend is het sterven van hen die ons dierbaar zijn. Het is goed op de grens van leven en dood momenten te markeren met een ritueel, een gebed, een ... »
Omgaan met gestorvenen <p>Wanneer iemand met wie we verbonden zijn sterft, komen er vragen op ons af als: Waar is de ander nu? Is er leven na de dood, en zo ja, hoe ziet dat er dan... »