Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Liefde Lieve Pauline, ik begrijp zo goed dat je kwaad bent. Ik zou het ook niet leuk vinden als ik jou opeens zag staan met iemand, in een omhelzing.Nu Pauline voor... »
Wie schrijft die blijft, bezig Schrijven is iets persoonlijks. Er zijn wetten maar die zijn niet absoluut, er zijn regels maar die moeten overtreden worden, er zijn grenzen maar er zijn oo... »
Het geheim van de verliefdheid Laus heeft een groot geheim. Hij is verliefd op het mooiste meisje van de straat: Fleur die al dertien is. Hoe komt hij dichterbij haar in de buurt? Dan ontd... »
Kusjes 'Ik wil je iets vertellen,' zegt Jeroen.'Maar je mag het aan niemand doorvertellen.''Ik beloof het,' zegt Bart.'Ken je Pauline?'Jeroen spreidt zijn armen uit... »