Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Voetbalstrijd, kopkansen en blundertweets Voetbalstrijd 'Ik lig eruit,' zei ik nog een keer.'Uit de C1 bedoel je?' vroeg papa verschrikt.'Ik bedoel dat ik als verdediger moet spelen. Ze vinden me nie... »
Van bij ons Van de zeemeermin uit Zeeland tot een spookhuis in Friesland, een hoofdloze juffrouw in Limburg tot de witte wieven uit Gelderland: dit boek bundelt de moois... »
Supercito, voetbalschoenen en sms-alarm Nigel wil topvoetballer worden en daar heeft hij alles voor over. Veel trainen natuurlijk, gezond eten, op tijd naar bed... zelfs verkering met Valerie, omda... »
Ik ga naar het Vmbo / Mavo Gonneke Huizing en Jan Theo Boer
Ga jij naar het vmbo/mavo? Dat is leuk natuurlijk, maar ook een beetje eng. En dan wil je vast wel weten wat je allemaal te ... »
Chimpansee te koop Met een doffe dreun valt de prachtige bruinzwarte chimpansee op de grond. De kleine baby die zich in doodsangst aan haar heeft vastgeklampt, voelt de enorme ... »
Supercito, voetbalschoenen en sms-alarm Nigel wil topvoetballer worden en heeft daar alles voor over. Veel trainen natuurlijk, gezond eten, op tijd naar bedÂ… zelfs verkering met Valerie, omdat haa... »
Supercito, voetbalschoenen en sms-alarm Nigel wil topvoetballer worden en daar heeft hij heeft veel voor over. In zijn logboek schrijft hij over zijn pogingen om in de selectie te komen, maar ook o... »