Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Sander is bang Sander is bang. Doodsbang. Hij kan er niet meer van slapen. Op school gaar het ook helemaal niet goed met hem. Terwijl iedereen lol maakt tobt Sander over de... »
Het huwelijksbed en andere verhalen Drie verhalen voor thuis of onderweg door Gerry Velema, Gerrit Kra en Ina van der Beek: Het huwelijksbed; Zondagskind en Zwijgen is goud. »
Achter de schermen De documentaire Op zoek naar een wonder werd in de zomer van 2006 door de Evangelische Omroep uitgezonden. 7 zieken reisden de wereld over op zoek naar een w... »
Een beetje apart Mila en Melle doen mee aan een sponsorloop voor een school in Afrika. Melle heeft eerst zijn opas en omas gevraagd om hem te sponsoren. Mila heeft maar n oma... »
Eruit jij! Dat een verhaal gesitueerd op Java ten tijde van de Tweede Wereldoorlog toch een actueel thema kan bevatten, bewijst dit boek. In zijn geliefde moederland is... »
Dodelijk verliefd Benny is een stoer meisje van 15 jaar. Ze geeft weinig om jongens kleding en uiterlijk en heeft twee goede vriendinnen Nora en Lia. Nora wordt hopeloos verli... »
Voor jou Er is iets tussen gevers en ontvangers, tussen sprekers en luisteraars, tussen schrijvers en lezers: nabijheid! Het is een kracht die in tal van situaties be... »
Aangeraakt Een dichte deur. Een vastgelopen relatie. Onverhoorde gebeden. Oververmoeidheid. Geloven is mooi, maar wat heb je eraan als het tegenzit? Wat heb je dan aan ... »