Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Woordenschat plant en dier Met dit werkboek wordt de woordenschat van de leerling per thema vergroot. In dit geval het thema Plant en dier. Dit thema komt ook terug in het Werkboek Pla... »
Nederlands lezen voor 1F StruX biedt leer-werkboeken aan voor Nederlands 1F. Er zijn verschillende leer-werkboeken beschikbaar die samen een dekkend aanbod vormen om referentieniveau... »
Cateringwerkzaamheden uitvoeren De methode Factor-E Dienstverlening is bedoeld voor de opleiding Dienstverlening (niveau 2). In de methode wordt gewerkt met thema's waarin kennis, vaardighe... »
Wegen In het werkboek Wegen leren leerlingen onder andere wegen in een huishoudelijke omgeving zoals bij het boodschappen doen of wegen in de keuken. Ook wordt er ... »
Praktische sectororientatie StruX biedt leer-werkboeken aan voor praktische sectororiĆ«ntatie onder de themalijn ik, leren en werken. De deelnemers maken in de leer-werkboeken kennis me... »
Werken en gezondheid In dit werkboek wordt het thema Werken en gezondheid uit Infoboek 5 behandeld. De volgorde van de thema's in het infoboek is niet bindend. Daarom zijn de wer... »
1 Plant en dier Met dit werkboek leren leerlingen aan de hand van het model denken-doen-nakijken over het verzorgen van planten en dieren. In combinatie met de bijbehorende ... »