Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Moeder op komst (set van 6) We zagen armen, benen, voeten, een hoofdje en een kloppende beweging ter hoogte van de borst. We zagen hoe het kind zich afzette en een stukje naar beneden g... »
Laten we lezen Een ode aan lezen.Over verdwalen in werelden die door anderen zijn geschapen. Over blijven ontdekken dat leven poëzie is.En andersom. »
Aan doodgaan dachten we niet <p>Een jongetje springt in de gracht om zijn pingpongbal te redden. Een mislukte kunstenares staat op het dak van een verzorgingsflat en herbeleeft een bijna... »
Laten we lezen (set van 6) Een ode aan lezen.Over verdwalen in werelden die door anderen zijn geschapen. Over blijven ontdekken dat leven poëzie is.En andersom. »
Aan doodgaan dachten we niet Een jongetje springt in de gracht om zijn pingpongbal te redden. Een mislukte kunstenares staat op het dak van een verzorgingsflat en herbeleeft een bijna do... »
Vader in beeld (set van 6) De baby is een flubber waar trage bobbels uit groeien die armen en benen worden. De baby zal geboren worden en met die armen en benen spullen van tafel slaan... »